Newsy

Demo Gran Turismo Sport już dostępne

Zgodnie z obietnicami Sony, od dziś można grać w wersję demonstracyjną Gran Turismo Sport. Na zabawę mamy 4 dni.

Wersja testowa dostępna jest w PlayStation Store i będzie aktywna przez 4 dni, do 12 października godziny 15.00. Całość zajmuje trochę ponad 48GB. Przez czas trwania dema mamy możliwość sprawdzenia trzech trybów rozgrywki z Gran Turismo Sport, mianowicie Sport, Campaign i Arcade. Dodatkowo zostanie udostępniony tryb fotograficzny i nowy Livery Editor, który umożliwi dowolne przyozdobienie naszego samochodu. Dodatkowo przypominamy, że kredyty (do 1 mln) zdobyte podczas gry w demo, zostaną później przeniesione do pełnej wersji (jeżeli ktoś zdecyduje się na zakup).

Gran Turismo Sport to kolejna część znanej serii, powstała z myślą o konsolach PlayStation 4. Premiera nastąpi już 18 października 2017.

[ Więcej informacji o grze ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments