Newsy

Demo Gran Turismo Sport przedłużone o jeden dzień

Jeżeli gracie w demko nowego Gran Turismo, z pewnością zauważyliście, że wersja testowa nadal jest aktywna pomimo upływu terminu. Polyphony Digital postanowiło bowiem przedłużyć testy o dodatkowe 24 godziny.

Powyższa decyzja wynika z potrzeby sprawdzenia przez twórców nowej konfiguracji serwerów. Jak ostatnio informowaliśmy, Gran Turismo Sport borykało się z problemami sieciowymi, spowodowanymi olbrzymią ilością graczy (ponad 1 milion). Ostatecznie gracze otrzymują jeden dodatkowy dzień na darmową rozgrywkę.

Dziś pojawi się kolejna seria „wyścigów codziennych” w trybie Sport. Spróbujecie swoich sił? Gran Turismo Sport to kolejna część znanej serii, powstała z myślą o konsolach PlayStation 4. Premiera nastąpi już 18 października 2017.

[ Więcej informacji o grze ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments