Newsy

DIRT 5 | Nowy zwiastun premierowy plus soundtrack

Codemasters wypuściło właśnie nowy zwiastun premierowy gry DIRT 5, która będzie dostępna już 6 listopada. Ekscytująca, sześćdziesięciosekundowa przejażdżka po świecie to, między innymi, łamiące prawa fizyki skoki we włoskich kopalniach, zdradziecki lód w Nepalu i wiele innych miejscówek!

DIRT 5 to kolejna odsłona popularnych gier rajdowych od Codemasters. Znajdziemy w niej zupełnie nowe tryby, dzięki czemu nowa odsłona zapewnia pewien powiew świeżości. W trybie kariery możemy wspinać się na szczyt off-roadowego świata, a naszymi przewodnikami są Troy Baker i Nolan North wspierani przez ekipę z Donut Media. Ponadto mamy duży wpływ na własną ścieżkę do chwały.

Recenzja DIRT 5

Soundtrack DIRT 5

Od dziś także dostępna jest w sprzedaży i na serwisach streamingowych oficjalna ścieżka dźwiękowa DIRT 5. Zawierający utwory międzynarodowych sław jak The Killers czy The Chemical Brothers album to 18 utworów, w tym 7 ekskluzywnych nowości. Oto lista piosenek (które usłyszycie także w grze):

1. High Contrast – Griffin (exclusive)
2. Noisy – Tourist (exclusive)
3. Prospa – Feel It 92 (exclusive)
4. Koko – Silly With It (exclusive)
5. Broken Witt Rebels – Take It (exclusive)
6. Sea Girls – Accident Waiting To Happen (exclusive)
7. Saronde – Veru (exclusive)
8. The Chemical Brothers – Bango
9. EOB – Shangri-La – Spike Stent Edit
10. The Killers – Caution
11. Hero The Band – Shout
12. THE HARA – Friends
13. Tyler Bryant & The Shakedown – Drive Me Mad
14. Inhaler – We Have To Move On
15. The Academic – SUPERLIKE
16. Twin Atlantic – Volcano
17. Tesla – Tied To The Tracks
18. Arkells – Years In The Making

Więcej informacji o ścieżce dźwiękowej gry znajdziesz pod tym adresem.

DIRT 5 to święto szybkości, dziejące się na najtrudniejszych terenach w najpiękniejszych lokacjach. Od gwarnych miast po rozległe rozdroża, czas się wyzwolić i dodać gazu do dechy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: od trybu kariery z postaciami, którym głos podkładają Troy Baker oraz Nolan North, poprzez rywalizację z przyjaciółmi na kanapie, po tworzenie własnych tras i chwalenie się nimi w sieci.

Robert Karp, DIRT 5 Development Director w Codemasters

DIRT 5 zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One i PC już 6. listopada 2020, 10. listopada na Xbox Series S oraz Xbox Series X, a 19.11.2020 na PlayStation 5. Gra będzie wspierać zarówno Xbox Smart Delivery, jak i darmową aktualizację na platformach PlayStation, dzięki czemu gracze bez problemu będą mogli przesiąść się na Xbox Series X lub PlayStation 5.

Źródło: Koch Media Poland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments