Newsy

DIRT 5 w najbliższej przyszłości z obsługą kierownic

W najbliższych dniach zadebiutuje aktualizacja 2.00 do DIRT 5, która została określona przez twórców pierwszym krokiem milowym po premierze. Najważniejszą sprawą jest dodanie obsługi kierownic. Cała reszta to prośby społeczności oraz optymalizacje.

Pokręćmy trochę

Pomimo arcadowego modelu jazdy, zostanie dodana obsługa wybranych kierownic. Wiele danych zostało zaciągniętych z serii GRID, więc kompatybilne mają być wszystkie sprzęty, które tam działały, a także inne, które wydano po premierze. Do dyspozycji będzie rozbudowane menu z ustawieniami FFB i pochodnych. Dodatki takie jak, shiftery również będą działać o ile zostaną podłączone do kierownicy.

To nie wszystko

W sekcji grania online, gracze łatwiej znajdą jednolite lobby oraz wydarzenia. Zostanie dodanych więcej wyścigów sieciowych, w tym wieloklasowych.

Codemasters wprowadziło również poprawki w prowadzeniu samochodu typu Sprint, ułatwiając mu nieco opanowanie. W sekcji Kariery, znajdzie się nową opcję wyboru i ponownego odtworzenia dowolnego odcinka podcastu DIRT, przedstawiającymi najnowsze wydarzenia fabularne, z udziałem Alexa „AJ” Janicka (Troy Baker) i Bruno Durand (Nolan North).

Na każdej platformie pojawi ogólna optymalizacja i poprawa błędów. Gracze PS4 otrzymają jednak dodatkowo ulepszony V-Sync, na który narzekało sporo osób.

Aktualizacja, według producenta, pojawi się w nadchodzących dniach, a reszta informacji jej dotyczących, zostanie opublikowana przed premierą. Poniżej zamieszczam link do całości zmian jakie wniesie aktualizacja 2.00.

https://dirtgame.com/dirt5/news/dirt-5-major-update-details-wheel-support

5 2 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Alan Szyszka
Interesują mnie wszystkie gatunki jednak największą satysfakcję przynosi mi rywalizacja koło w koło. Lubię wyścigi, które wymagają skupienia oraz precyzji, a także luźną jazdę po mieście.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments