DIRT 5 | Wideo z wersji gry na nową generację konsol

Autor:
Data: 28 września 2020 - 15:45

Codemasters udostępniło najnowszy filmik z rozgrywką z gry DIRT 5 na nowej generacji konsol. Wideo prezentuje niesamowity wyścig na Cape Town Stadium w Kapsztadzie w RPA.
--

Cape Town Stadium to doskonała miejscówka na wąskie wyścigi z wybojami, skrzyżowaniami i szalejącym tłumem, zainspirowana arenami z poprzednich części serii DIRT. Wybierz się na przejażdżkę po płycie stadionu, parkingu i terenie na zewnątrz, zarówno w trybie Kariery, Arcade, jak i sieciowej rywalizacji do 12 osób. Wideo z rozgrywki poniżej:

Robert Karp, Development Director w DIRT 5, skomentował: „Cape Town Stadium w RPA to idealne miejsce zarówno dla trybu tworzenia tras Playground, jak i klimatycznych, technicznych i po prostu dających radość wyścigów. Wjazd z zewnątrz, poprzez parking, aż na płytę stadionu to wspaniałe przeżycie.

DIRT 5 zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One i PC już 6 listopada 2020, 10 listopada na Xbox Series S oraz Xbox Series X, a później w 2020 na PlayStation 5. Gra będzie wspierać zarówno Xbox Smart Delivery, jak i darmową aktualizację na platformach PlayStation, dzięki czemu gracze bez problemu będą mogli przesiąść się na Xbox Series X lub PlayStation 5.

Źródło: Koch Media Poland

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

DIRT 5
06 listopadaa 2020
DRIFT21
2020
Więcej premier

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie