DiRT i DiRT Rally | Co szykuje Codemasters?

Autor:
Data: 04 maja 2020 - 21:54

Na oficjalnym forum Codemasters udostępniono list do fanów serii DiRT. Znalazło się w nim kilka ciekawych informacji.
--

Co prawda wiadomość zawiera głównie podziękowania od deweloperów dla graczy DiRT Rally 2.0 za zaangażowanie i wsparcie pracy studia, ale znajdziemy w niej również kilka wzmianek na temat kolejnych części serii. Poinformowano, że dla DR 2.0 nie będzie już kolejnych sezonów DLC - pojawią się tylko drobne aktualizacje i niespodzianki - ale ujawniono jednocześnie, że trwają prace nad dwiema kolejnymi grami.

W najbliższym czasie możemy spodziewać się zapowiedzi następnej odsłony głównej linii serii DiRT, a pracuje nad nią osobne studio pod szyldem Codemasters. Ma to być podobno coś zupełnie nowego i świeżego, ale szczegółów na razie nie znamy. Natomiast jeżeli chodzi o linię Rally, to obecny zespół ma już plany na kolejną odsłonę, a prace ruszą niebawem. Zaznaczono jednak, że nieprędko dowiemy się czegoś więcej o tym projekcie. Pozostaje nam czekać :)

Tymczasem zapraszamy do przeczytania naszej recenzji DiRT Rally 2.0 oraz rozważań, czy DiRT Rally 2.0 to symulacja czy po prostu trudny arcade? A Wy jak myślicie?

Źródło: forums.codemasters.com

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie