Newsy

DiRT Rally 2.0 w kwietniowej ofercie PlayStation Plus

Potwierdziły się poprzednie przecieki. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo w PlayStation Plus czekają dwa tytuły: DiRT Rally 2.0 i Uncharted 4: Kres Złodzieja. Oferta będzie aktywna w PlayStation Store od 7 kwietnia, od godziny 11:00.

Dirt Rally 2.0 czyli kontynuacja świetnie przyjętej pierwszej części, powraca jako czyste off-roadowe doświadczenie wyścigowe. Rajdy odbywają się na tworzonych przez graczy z całego świata torach, których powierzchnia ulega eksploatacji, co oznacza, że gracze będą teraz świadkami zmiany wyglądu trasy w zależności od numeru startowego.

Aby najlepiej przygotować się do wyścigów, gracze będą mogli skonstruować najlepsze wersje swoich ulubionych samochodów rajdowych w programie Vehicle Builder. Zarabiając i kupując nowe części do swoich samochodów, użytkownicy mogą zwiększać osiągi i spełniać wymagania wejściowe potrzebne w wyzwaniach w trybie dla wielu graczy.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments