DiRT Rally 2 w 2019 roku?

Autor:
Data: 08 sierpnia 2018 - 00:05

DiRT Rally przez wielu uważany jest za jedną z najlepszych rajdówek ostatnich lat i wszyscy jej fani z pewnością czekają na drugą część. Dziś okazuje się, że mogły wyciec informacje na temat produkcji sequela.
--

Były brytyjski pilot, Phil Mills, który wygrał WRC w 2003 roku jako partner kierowcy Pettera Solberga, opublikował niedawno na Facebooku zdjęcie, na którym nagrywa notatki do nowej, niezapowiedzianej jeszcze gry rajdowej. Dodatkowo napisał, że owa gra "pojawi się na początku przyszłego roku", a oficjalna zapowiedź nastąpi "za około sześć tygodni".

Post został szybko usunięty, ale jako że w Internecie nic nie ginie, zdjęcie od razu pojawiło się na Reddicie. Jeden z użytkowników tego portalu porównał je do fotografii głównego projektanta DiRT Rally, Paula Colemana, nagrywającego notatki w tym samym studiu. Wygląda więc na to, że Codemasters pracuje nad kolejną grą rajdową. Dodatkowo Mills opisał grę jako "najbardziej zbliżoną do rzeczywistości, ze wszystkich z jakimi miał do tej pory do czynienia". Można więc podejrzewać, że nie będzie to kolejna część arcadowego DiRTa, a symulator na miarę DiRT Rally.

Jeżeli wierzyć słowom Millsa, oficjalnej zapowiedzi możemy spodziewać się pod koniec września. Czy będzie to jednak DiRT Rally 2? Czas pokaże.

Komentarze ...

bullet Zbiku12
09 sie 18 - 16:46
Komentarze: 10
Ciekawe Grida ani słychu ani widu :(

bullet Rafer
09 sie 18 - 16:58
Komentarze: 432
Też bym w sumie przyjął kolejną część GRIDa. Może pojawi się w późniejszym czasie.

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie