DiRT Rally 2.0 ze wsparciem VR jeszcze tego lata

Autor:
Data: 08 lutego 2019 - 17:50

Dziś Codemasters zaskakująco poinformowało, że DiRT Rally 2.0 zyska wsparcie dla gogli wirtualnej rzeczywistości Oculusa jeszcze w lecie 2019.
--

Najnowsza rajdówka od Mistrzów Kodu zadebiutuje już 26 lutego 2019 i jak wiemy, w dniu premiery nie będzie posiadała wsparcia dla VR. Gracze nie są zadowoleni z takiego obrotu spraw i nie ma co się dziwić, ponieważ poprzednia odsłona serii obsługiwała wirtualną rzeczywistość. Dziś pojawiło się jednak światełko w tunelu.

Na Twitterze ukazała się informacja, że w lecie 2019 DiRT Rally 2.0 zyska wsparcie dla gogli Oculusa. Wygląda na to, że jest to odpowiedź na oczekiwania fanów, którzy już utworzyli hashtag #novrnobuy w różnych mediach społecznościowych.

Zapewne Oculus w lecie to dopiero początek VR'a w DiRT Rally 2.0. Nic jeszcze bowiem nie wiemy na temat wsparcia HTC Vive czy chociażby PlayStation VR. Pozostaje więc czekać na rozwój sytuacji, ale wygląda na to, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

Zapowiedź DiRT Rally 2.0

Źródło: Twitter

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Ankieta

Planujesz zakup Need for Speed Heat?Speed Lista

Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie