Motogry Newsy

DLC do Assetto Corsa Competizione w 2022 roku. Podsumowanie Assetto Corsa Showcase

Dzisiaj odbył się krótki pokaz organizowany przez Kunos Simulazioni. Twórcy skupili się na zapowiedzi wersji ACC na nowe generacje, o czym informowaliśmy już wcześniej. Nie jest to jednak jedyna nowość, jaką deweloper szykuje dla graczy. W wywiadzie ze współzałożycielem studia – Marco Massarutto, dowiedzieliśmy się m.in. o planowanym DLC.

Wspomniany już dodatek ukaże się w pierwszym kwartale 2022 roku. Spodziewać możemy się ok. sześciu samochodów i kilka torów. Dokładna data premiery oraz zawartość nie są znane. Możemy jedynie domyślić się, że chodzi o nowe samochody GT4 – Toyotę Supre oraz Forda Mustanga. Zapowiedziano także darmową aktualizację, dodającą do gry BMW M4 GT3. Dokładna data ukazania się go w grze również nie jest znana – spodziewać możemy się jej na przełomie 2021 i 2022 roku.

Pokaz został wzbogacony o krótki gameplay z Assetto Corsa Mobile oraz rozgrywkę w ACC na PS5. Powtórkę konferencji zobaczyć można na oficjalnym kanale Assetto Corsa.

1 1 głos
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Michał Pochopień
Fan motorsportu zarówno prawdziwego, jak i wirtualnego, śledzący prawdopodobnie wszystkie możliwe serie wyścigowe na świecie - w tym, jako jedna z 3 osób w Polsce oglądam NASCAR ;)
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments