Newsy

Dokładna data premiery V-Rally 4 plus nowy gameplay

V-Rally 4 zbliża się wielkimi krokami, więc producenci zaczynają udostępniać coraz więcej materiałów promocyjnych z gry. Ujawnili również dokładną datę premiery.

V-Rally 4 ma zadebiutować 6 września 2018 na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a 25 września 2018 na komputerach osobistych. Posiadacze Nintendo Switch będą musieli poczekać trochę dłużej, ponieważ premiera na tę platformę nastąpi w późniejszym czasie. Na tę chwilę niestety brak szczegółów.

Ponadto ekipa Team VVV miała możliwość sprawdzenia kolejnego trybu gry. Tym razem przyszła pora na Hillclimb, czyli wyścigi na szczyt za kierownicą najpotężniejszych samochodów. W zaprezentowanym materiale wideo możemy się zapoznać z odcinkiem specjalnym w Rumunii.

Więcej o V-Rally 4

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments