Newsy

Drifting oczami kobiety – Michelle Cifuentes. Wideo.

No może nie bezpośrednio, ale dokładnie taki miał zamysł montażysta z portalu Speedhunters. Redakcja chciała wydać film z ostatniej rundy driftingowej ligi Formula Drift, która odbyła się na torze Irwindale Speedway, ale postanowili nadać mu nieco inny wymiar.

Sceny składają się z kwalifikacji na Irwindale Speedway do 7 rundy Mistrzostw Formula D, ale ujęcia były robione z miejsc zwykłego obserwatora. No może nie do końca zwykłego, bo obserwatorem jest przeurocza modelka Michelle Cifuentes, która jest także twarzą gry Need for Speed. Chyba nie muszę wspominać o tym, jak doskonały jest ten filmik. Autorski podkład muzyczny, za który odpowiedzialny jest Jordy Birch, idealnie zgrywa się z obrazem. Jest to na razie ostatnia produkcja Speedhunters, jako że chłopaki wykorzystali już cały swój materiał wideo z wszelkiego rodzaju imprez motoryzacyjnych. Ale już niedługo rusza kolejny sezon i możemy spodziewać się kolejnych, powalających produkcji filmowych. A tymczasem zapraszam do oglądania Michelle 😉

Film w wysokiej rozdzielczości (pomimo dużego rozmiaru naprawdę warto) można pobrać ze strony Speedhunters, bądź obejrzeć w gorszej jakości na stronie magazynu Wrecked.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments