Newsy

Driver: Parallel Lines na PC w kwietniu?

Coraz głośniej w światku komputerowym oraz motoryzacyjnym o nowym dziecku ATARI, czyli o czwartej części DRIVERA: PARALELL LINES. Według twórców ma nadrobić to, co straciła trzecia część…

Planowana premiera wersji na konsole oficjalnie ma mieć miejsce 17 marca. O wersji Pecetowej jeszcze nic oficjalnie nie wiadomo, lecz z wypowiedzi dystrybutora wynika, że możemy sie spodziewać Drivera 4 w okolicach Kwietnia. Oby było w tym choć troche prawdy.

Z przedpremierowego testu magazynu „Official PlayStation 2 Magazin” gra nie wypadła zbyt dobrze. Ocena 7/10 zwarzywszy na fakt, że ATARI pokłada w nim nadzieje na odratowanie firmy nie jest rewelacyjnym wynikiem.
Z oficjalnych informacji twórców w grze będziemy mieli do dyspozycji ponad 80 pojazdów, od ciężarówek, chopperów, motocykli, aż po samochody sportowe z najwyższej półki. Do dyspozycji dostaniemy również nowe typy broni, oraz nową postać, TK (The Kid),
Gra będzie miała otwarte misje, oraz cała masę minigierek. Jeśli ufać zamieszczonym w sieci screenom możemy wnioskować, że grafika w grze będzie bardzo obiecująca, tylko ciekawe jakimi wymaganiami „zastrzelą” nas programiści. Ponadto zapewniono graczy, że ścieżka dźwiękowa również będzie stała na wysokim poziomie.
Teraz tylko pozostaje nam wyczekiwanie, aż wyjdzie gra w wersji na PC…

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments