Newsy

Driver San Francisco już dostępny na Xbox One

Driver San Francisco, czyli wydany w 2011 roku jeden z hitów Xbox 360, jest już dostępny na konsoli Xbox One dzięki usłudze kompatybilności wstecznej.

Xbox One Backward Compatibility to usługa umożliwiająca grę w tytuły z poprzedniej generacji konsol Microsoftu na najnowszym Xbox One. Co jakiś czas do kolekcji dostępnych gier dodawane są kolejne produkcje. Ostatnio lista wzbogaciła się m.in. o Driver San Francisco, czyli jedną z popularniejszych odsłon serii gier o tajniaku.

W Driver San Francisco można grać przy użyciu płyty lub pobrać go w wersji cyfrowej z Xbox Store. Osoby, które posiadały już ten tytuł na Xbox 360 mogą ściągnąć go ponownie na Xbox One za darmo. Pełną listę gier dostępnych w usłudze kompatybilności wstecznej znajdziecie tutaj.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments