Dwa wydarzenia z serii Dakar Series dostępne w DAKAR 18

Autor:
Data: 05 lutego 2019 - 20:32

Gra DAKAR 18 została wzbogacona o dwa eventy z serii Dakar Series. W ramach darmowych DLC do gry trafiły Desafío Ruta 40 Rally i Desafío Inca Rally.
--

Dakar Series - Desafío Ruta 40: Wyścig odbył się w dniach od 27 sierpnia do 31 grudnia 2018 w Argentynie. Dodatek rozszerza istniejący świat gry o dodatkowe 12.000 km², w tym o pięć nowych etapów wokół pięknej, wiejskiej strony Argentyny. Aby upewnić się, że gracze nie zgubią się w trudnym terenie, DLC obejmuje zupełnie nowe roadbooki, ponownie oparte na oryginalnych materiałach rozdawanych kierowcom podczas imprezy.

Dakar Series - Desafío Inca Rally: Wyścig odbył się między 13 a 16 września 2018 w Peru. To DLC celebruje tegoroczny Rajd Dakar, który odbył się w 100% w Peru i przynosi 3 nowe etapy wokół wspaniałej pustyni Ica. Tutaj również otrzymujemy nowe roadbooki oparte na oryginalnych materiałach rozdanych kierowcom podczas imprezy.

Wspomniane dodatki możecie pobrać za darmo na Steam. Dostępne są również w odpowiednich sklepach konsolowych.

Więcej o DAKAR 18

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Ankieta

Planujesz zakup Need for Speed Heat?Speed Lista

Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie