Newsy

Dwa wydarzenia z serii Dakar Series dostępne w DAKAR 18

Gra DAKAR 18 została wzbogacona o dwa eventy z serii Dakar Series. W ramach darmowych DLC do gry trafiły Desafío Ruta 40 Rally i Desafío Inca Rally.

Dakar Series – Desafío Ruta 40: Wyścig odbył się w dniach od 27 sierpnia do 31 grudnia 2018 w Argentynie. Dodatek rozszerza istniejący świat gry o dodatkowe 12.000 km², w tym o pięć nowych etapów wokół pięknej, wiejskiej strony Argentyny. Aby upewnić się, że gracze nie zgubią się w trudnym terenie, DLC obejmuje zupełnie nowe roadbooki, ponownie oparte na oryginalnych materiałach rozdawanych kierowcom podczas imprezy.

Dakar Series – Desafío Inca Rally: Wyścig odbył się między 13 a 16 września 2018 w Peru. To DLC celebruje tegoroczny Rajd Dakar, który odbył się w 100% w Peru i przynosi 3 nowe etapy wokół wspaniałej pustyni Ica. Tutaj również otrzymujemy nowe roadbooki oparte na oryginalnych materiałach rozdanych kierowcom podczas imprezy.

Wspomniane dodatki możecie pobrać za darmo na Steam. Dostępne są również w odpowiednich sklepach konsolowych.

Więcej o DAKAR 18

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments