Dziennikarze sportowi ocenią realizm F1 2018

Autor:
Data: 27 sierpnia 2018 - 20:24

F1 2018 dotarło do mety. Najnowsza symulacja studia Codemasters jest już dostępna na rynku w wersjach na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Twórcy przygotowali z tej okazji świeży zwiastun, natomiast Techland zaprosił do przetestowania gry dziennikarzy specjalizujących się w tematyce Formuły 1.
--

F1 2018 to kolejny krok w ewolucji marki i najbliższa realizmowi gra o królowej sportów motorowych w historii. Najnowsza odsłona to rozbudowany tryb kariery, do którego dodano m.in. rozmowy z mediami, które wpływają na naszą pozycję w teamie i stosunki z resztą zespołu, jeszcze więcej klasycznych bolidów (w grze znalazł się m.in. Brawn GP, który w swoim jedynym sezonie w F1 zdobył mistrzostwo kierowców i konstruktorów) oraz pełna licencja obecnego sezonu. Najnowsze bolidy wyposażone są zatem w system oszczędzania energii (ERS), a gracze do dyspozycji mają wszystkie teamy i wszystkie tory wraz z powracającymi do gry niemieckim Hockenheimring i francuskim Paul Ricard.


Wydawnictwo Techland zaprosiło do testów gry ekspertów znających na wylot świat Formuły 1 - Cezarego Gutowskiego i Mikołaja Sokoła. Dziennikarze w nadchodzących materiałach wideo opowiedzą o tym jak blisko grze do rzeczywistości, nowościach w tegorocznej odsłonie oraz przedstawią szereg ciekawostek z rzeczywistego świata Formuły 1. Materiały wkrótce zostaną opublikowane na fanpage Wydawnictwa Techland.

F1 2018 dostępne jest od 24 sierpnia. Gra ukazała się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Produkcja w Polsce dostępna jest w wersji zlokalizowanej z napisami.
Źródło: Techland

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

MotoGP 20
23 kwietnia 2020
SnowRunner
28 kwietnia 2020
Automobilista 2
maj 2020
Więcej premier

Speed Lista

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie