Newsy

Dziennikarze sportowi ocenią realizm F1 2018

F1 2018 dotarło do mety. Najnowsza symulacja studia Codemasters jest już dostępna na rynku w wersjach na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Twórcy przygotowali z tej okazji świeży zwiastun, natomiast Techland zaprosił do przetestowania gry dziennikarzy specjalizujących się w tematyce Formuły 1.

F1 2018 to kolejny krok w ewolucji marki i najbliższa realizmowi gra o królowej sportów motorowych w historii. Najnowsza odsłona to rozbudowany tryb kariery, do którego dodano m.in. rozmowy z mediami, które wpływają na naszą pozycję w teamie i stosunki z resztą zespołu, jeszcze więcej klasycznych bolidów (w grze znalazł się m.in. Brawn GP, który w swoim jedynym sezonie w F1 zdobył mistrzostwo kierowców i konstruktorów) oraz pełna licencja obecnego sezonu. Najnowsze bolidy wyposażone są zatem w system oszczędzania energii (ERS), a gracze do dyspozycji mają wszystkie teamy i wszystkie tory wraz z powracającymi do gry niemieckim Hockenheimring i francuskim Paul Ricard.

Wydawnictwo Techland zaprosiło do testów gry ekspertów znających na wylot świat Formuły 1 – Cezarego Gutowskiego i Mikołaja Sokoła. Dziennikarze w nadchodzących materiałach wideo opowiedzą o tym jak blisko grze do rzeczywistości, nowościach w tegorocznej odsłonie oraz przedstawią szereg ciekawostek z rzeczywistego świata Formuły 1. Materiały wkrótce zostaną opublikowane na fanpage Wydawnictwa Techland.

F1 2018 dostępne jest od 24 sierpnia. Gra ukazała się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Produkcja w Polsce dostępna jest w wersji zlokalizowanej z napisami.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments