Dziś premiera Assetto Corsa Competizione

Autor:
Data: 29 maja 2019 - 18:16

Dziś oficjalnie Assetto Corsa Competizione opuszcza program wczesnego dostępu na Steam. Pełna wersja dostępna jest na PC. Aktualnie nic nie wiadomo o wydaniu gry na inne platformy w tym PlayStation 4 i Xbox One.
--

Assetto Corsa Competizione od dłuższego czasu była w programie wczesnego dostępu na Steam. W trakcie jego trwania pojawiło się kilka wydań wprowadzających m.in. nowe tory i pojazdy. Premiera pełnej wersji pierwotnie planowana była na pierwszy kwartał tego roku, jednak z powodu pewnych problemów została przesunięta. Dziś oficjalnie gra opuszcza Early Access.

Assetto Corsa Competizione to oficjalna gra serii wyścigowej Blancpain GT organizowanej przez Stéphane Ratel Organization (SRO) za zgodą FIA. Seria podzielona jest na dwa osobne mistrzostwa: Blancpain GT Series Sprint Cup i Blancpain GT Series Endurance Cup. W grze możemy wziąć udział w każdych z nich. Tytuł posiada oficjalnych kierowców, zespoły, trasy oraz samochody pojawiające się w Blancpain GT m.in. Ferrari, Lamborghini czy McLaren.

Więcej o Assetto Corsa Competizione

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

WRC 8
05 września 2019
GRID
11 października 2019
Drift19
2019
Więcej premier

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie