Newsy

Dziś premiera dodatku GTA Online: Arena War

Dziś debiutuje kolejny dodatek do GTA Online. Arena War, bo tak nazywa się aktualizacja wprowadza do gry 7 dodatkowych trybów wraz z nowymi pojazdami.

„Wkrocz na Arenę wojny, gdzie toczy się wybuchowa i spektakularna walka między bezlitosnymi gladiatorami w pojazdach podrasowanych do granic technicznych możliwości. Dołącz do rywalizacji i rozpocznij zupełnie nową karierę pod stratosferyczną kopułą Areny Maze Bank. Miażdż czerepy wrogów w ramach niesienia widzom rozrywki – a to wszystko dzięki uprzejmości Alan Jerome Productions.

Wsiądź do zupełnie nowych pojazdów stworzonych do walki na arenie i weź udział w siedmiu nowych wybuchowych trybach. Wraz z postępami kariery na arenie zdobędziesz punkty areny, którymi odblokujesz nowe rangi i kolejne modyfikacje do zabawy na arenie i ulicach.” – tak przedstawia aktualizację Rockstar.

Szczegółowe informacje wraz z dokładnym opisem każdego z trybów możecie znaleźć na oficjalnej stronie producenta, a poniżej zapraszam do obejrzenia zwiastuna.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments