Dzi¶ premiera F1 2018. Zobacz ostatni dziennik dewelopera

Autor:
Data: 24 sierpnia 2018 - 10:42

Dzi¶ debiutuje kolejna odsłona oficjalnej gry Formuły 1 od studia Codemasters. F1 2018 dostępne jest na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC.
--

Przez ostatnie tygodnie producenci udostępniali video-dzienniki dewelopera, w których poruszali kolejne aspekty gry. Niedawno pojawił się ostatni z materiałów dotycz±cy oprawy graficznej i dĽwiękowej w najnowszej odsłonie.

Jak zapewniaj± twórcy, F1 2018 przedstawia znacz±cy skok wizualny w stosunku do poprzednich czę¶ci. Poprawiono m.in. modele samochodów, rendering postaci, efekty atmosferyczne, efekty wizualne, filmy i animacje. Oprócz tego zmienione zostały również dĽwięki, dzięki czemu np. brzmienie silników jest bliższe rzeczywistemu.

W poniższym materiale Stuart Campbell, dyrektor artystyczny F1 2018 opowiada o usprawnieniach wizualnych, a Brad Porter, starszy projektant audio, zwraca uwagę na dĽwięki silników, które powstały we współpracy z prawdziwymi zespołami F1.


F1 2018 zawiera wszystkie oficjalne zespoły, kierowców i wszystkie 21 torów z sezonu 2018, w tym Circuit Paul Ricard i Hockenheimring. Oprócz tego gra zawiera 20 kultowych historycznych bolidów. Premiera już dzi¶. Tytuł jest dostępny na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC. Poniżej najnowszy zwiastun.

Więcej o F1 2018

Zamie¶ć komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

MotoGP 20
23 kwietnia 2020
SnowRunner
28 kwietnia 2020
Automobilista 2
maj 2020
Więcej premier

Speed Lista

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystaj±c z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegl±darki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie