Dziś premiera F1 2018. Zobacz ostatni dziennik dewelopera

Autor:
Data: 24 sierpnia 2018 - 10:42

Dziś debiutuje kolejna odsłona oficjalnej gry Formuły 1 od studia Codemasters. F1 2018 dostępne jest na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC.
--

Przez ostatnie tygodnie producenci udostępniali video-dzienniki dewelopera, w których poruszali kolejne aspekty gry. Niedawno pojawił się ostatni z materiałów dotyczący oprawy graficznej i dźwiękowej w najnowszej odsłonie.

Jak zapewniają twórcy, F1 2018 przedstawia znaczący skok wizualny w stosunku do poprzednich części. Poprawiono m.in. modele samochodów, rendering postaci, efekty atmosferyczne, efekty wizualne, filmy i animacje. Oprócz tego zmienione zostały również dźwięki, dzięki czemu np. brzmienie silników jest bliższe rzeczywistemu.

W poniższym materiale Stuart Campbell, dyrektor artystyczny F1 2018 opowiada o usprawnieniach wizualnych, a Brad Porter, starszy projektant audio, zwraca uwagę na dźwięki silników, które powstały we współpracy z prawdziwymi zespołami F1.


F1 2018 zawiera wszystkie oficjalne zespoły, kierowców i wszystkie 21 torów z sezonu 2018, w tym Circuit Paul Ricard i Hockenheimring. Oprócz tego gra zawiera 20 kultowych historycznych bolidów. Premiera już dziś. Tytuł jest dostępny na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC. Poniżej najnowszy zwiastun.

Więcej o F1 2018

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

FIA European Truck Racing Championship
lipiec 2019
WRC 8
wrzesień 2019
GRID
11 października 2019
Więcej premier

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie