Dziś premiera Forza Horizon 4

Autor:
Data: 02 października 2018 - 12:16

Co prawda dla posiadaczy edycji Ultimate tytuł jest już dostępny od 4 dni, jednak oficjalna premiera jest dzisiaj. Forza Horizon 4 jest dostępna na konsole Xbox One oraz komputery PC z systemem Windows 10.
--

Forza Horizon 4 to kolejna odsłona serii gier wyścigowych od Playground Games. Tym razem tytuł przenosi nas do Wielkiej Brytanii. Udostępniony został piękny, otwarty i dynamiczny świat. Wzbogacony został o upływ czasu, zmienne warunki pogodowe oraz nowość - zmienne pory roku, które obejmują cały obszar. Wszystkie elementy mapy zmieniają się w zależności od sezonu np. w lato do jeziora można wjechać, natomiast w zimę będzie ono zamarznięte.

Forza Horizon 4 oferuje graczom ponad 450 maszyn. Możemy spodziewać się m.in. takich pojazdów jak McLaren Senna, Aston Vulcan, Austin-Healey 3000, Austin-Healey Sprite, Land Rover Defender 90, Morris Minor czy Eagle Speedster.

Sprawdź naszą recenzję Forza Horizon 4

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie