Dziś premiera Gran Turismo Sport. Są też pierwsze recenzje

Autor:
Data: 18 października 2017 - 21:20

Gran Turismo Sport już od dziś jest dostępne w polskich sklepach. W związku z premierą, w sieci pojawiły się pierwsze recenzje najnowszego exclusive'a na PS4.
--

Większość opinii recenzentów nowego GT jest pozytywna. Gra jest chwalona przede wszystkim za model jazdy, skierowany w stronę symulacji oraz bardzo dobrą oprawę graficzną, pretendującą do miana fotorealistycznej. Dodatkowo do plusów zaliczany jest rozbudowany tryb multiplayer oraz brak mikro-transakcji.

Pomimo wielu pozytywnych aspektów, Gran Turismo Sport nie ustrzegło się jednak wad. Recenzenci zwracają uwagę na bardzo skromny tryb dla pojedynczego gracza (w porównaniu do poprzednich odsłon serii), małą ilość samochodów (tylko 160) oraz potrzebę stałego połączenia z internetem (także w trybie single).

Aktualnie w serwisie MetaCritic.com, gra uzyskuje średnią ocen równą 79/100. Jest to niższy wynik w stosunku do jej największych konkurentów, czyli Forzy Motorsport 7 (86/100) i Project CARS 2 (83/100). Warto jednak zaznaczyć, że gra dopiero wyszła, więc niebawem pojawią się kolejne recenzje. Wyścig o miano najlepszej ścigałki torowej jest więc nadal otwarty.


Gran Turismo Sport to kolejna część znanej serii, powstała z myślą o konsolach PlayStation 4. Gra dostępna jest w sklepach już od dziś.

[ Więcej informacji o grze ]

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Forza Horizon 4
02 października 2018
GRIP
06 listopada 2018
RIDE 3
08 listopada 2018
Więcej premier

Speed Lista

Ankieta

Jakiego kontrolera używasz w grach wyścigowych?

Partnerzy


Czas tworzenia: 0.2785 sekund(y). DB queries: 17.
Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie