Newsy

Dziś premiera GRIP: Combat Racing

Dziś premiera zręcznościowego GRIP: Combat Racing. Tytuł debiutuje na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz komputery osobiste.

GRIP to wyścigi inspirowane popularnym Rollcage z lat 90-tych. Zasiadamy ze kierownicami bardzo szybkich, czterokołowych maszyn, a naszym celem jest jak najszybsze dotarcie do mety w jednym kawałku. Nie będzie to jednak proste, ponieważ pojazdy wyposażone są w różnorakie uzbrojenie, które skutecznie utrudnia innym ukończenie wyścigu.

Więcej informacji o grze znajdziecie w dziale Informacje. Tytuł dostępny jest na platformie Steam w cenie niecałych 108zł oraz w odpowiednich sklepach konsolowych za 169zł. GRIP dostępny jest również w ramach subskrypcji Xbox Game Pass. Zapraszam do obejrzenia najnowszego zwiastuna poniżej.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments