Motogry Newsy

Dziś premiera MotoGP 21

Dziś ma miejsce premiera najnowszej odsłony serii znanych symulacji wyścigów jednośladów. MotoGP 21 jest już dostępne na platformach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch oraz PC.

Gra MotoGP 21, zawierająca oficjalny sezon 2021 i wzbogacona o moc konsol nowej generacji, zapewni najbardziej realistyczne wrażenia do tej pory, również dzięki kilku nowym elementom, takim jak Long Lap Penalty, temperatura hamulców i odzyskiwanie go w przypadku wywrotki. Bardziej realistyczna rozgrywka poprawi wrażenia z symulacji, a kariera menedżerska będzie w tym roku zawierać także zespół juniorów.

Nowe funkcje

Nowe funkcje mają na celu stworzenie jeszcze dokładniejszej symulacji wyścigów, której gracze nigdy wcześniej nie doświadczyli. Odzyskiwanie motocykla sprawi, że na zawsze zapomnisz o nagłej teleportacji. Teraz jeśli spadniesz z pojazdu, będziesz musiał jak najszybciej po niego pójść i wsiąść, jak na prawdziwych wyścigach. Monitorowanie temperatury hamulców sprawi, że sytuację będziesz mieć zawsze pod kontrolą. Wreszcie, Long Lap Penalty to kara za przekroczenie zasad, polegająca na przejechaniu dłuższego odcinka i w rezultacie stracenie kilku cennych sekund.

Posiadacze wersji na platformy PlayStation 5 i Xbox Series X będą mogli cieszyć się rozdzielczością 4K i płynnością 60 klatek na sekundę. Ogólna jakość została znacznie poprawiona, a ulepszone oświetlenie tworzy świat przekazujący wrażenia prawdziwego wyścigu. Czas ładowania jest szybszy, a dla tych, którzy nie mogą żyć bez emocji związanych z rywalizacją, w wyścigach online może wziąć udział nawet 22 zawodników. Wreszcie, posiadacze PS5 będą mogli cieszyć się niesamowitymi funkcjami kontrolera DualSense™, takimi jak efekty dotykowe i adaptacyjne efekty “Trigger”.

Kariera managerska

Kariera managera to esencja zarządzania zespołem, z dogłębnymi narzędziami strategicznymi, ścieżką drużyny juniorów i znakomitym edytorem. Dzięki temu personalizacja stanie się filarem rozgrywki sieciowej, a w MotoGP 21 po raz pierwszy pojawi się wybór naklejek upiększających karoserię*, dla jeszcze bardziej unikalnej personalizacji.

Gra MotoGP 21 jest już dostępna na platformach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i PC.

*malowania karoserii zostaną zaktualizowane kilka dni po premierze gry. Naklejki będzie można wykorzystać na pośladkach, kasku i numerze ścigającego.

Źródło: Koch Media Poland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments