Dziś premiera Neon Drive na PS4

Autor:
Data publikacji: 08 sierpnia 2017 - 17:05

Neon Drive to zręcznościówka od niezależnego, słoweńskiego studia Fraoula. Gra nawiązuje do arcadówek z lat 80' polegających na unikaniu przeszkód na drodze. Została jednak osadzona w nowoczesnej oprawie audio-wizualnej i ciekawej tematyce. Tytuł był już dostępny od 2016 roku na PC, jednak dopiero dziś pojawia się na PlayStation 4.
--

Neon Drive opiera się o prosty gameplay z wykorzystaniem dwóch przycisków. Naszym zadaniem jest omijanie przeszkód na drodze, co wymaga bardzo krótkiego czasu reakcji. Zmagania odbywają się w ciekawych, futurystycznych sceneriach, w towarzystwie muzyki retro, zsynchronizowanej z pojawiającymi się przeszkodami. W sumie do dyspozycji graczy zostało oddanych 8 poziomów. Każdy z nich wymaga maksymalnego skupienia, ze względu na liczne zmiany perspektywy podczas rozgrywki.

Neon Drive w wersji na komputery osobiste został ciepło przyjęty przez graczy na platformie Steam. Gra uzyskała 80% pozytywnych recenzji. Dziś tytuł debiutuje w sklepie PlayStation Store. Więcej informacji znajdziecie w sklepie, natomiast poniżej prezentujemy udostępniony jakiś czas temu trailer na PS4.

Zamieść komentarz

Ksywa:
Wynik: dodaj jeden do liczby z obrazka i wpisz obok
 
Komentarz:

Najbliższe premiery

Ankieta

Najlepsza gra wyścigowa 2017 roku to:

DiRT 4

F1 2017

FlatOut 4: Total Insanity

Forza Motorsport 7

Gran Turismo Sport

MotoGP 17

Need For Speed Payback

Project CARS 2

WRC 7

Inna (napisz w komentarzu)Speed Lista

Screen Miesiąca

Fly AWAY

"Fly AWAY"
Screen by Jurek Kerr

Zagłosuj lub wyślij screena!

Partnerzy


Czas tworzenia: 0.1552 sekund(y). DB queries: 18.