Dziś premiera Neon Drive na PS4

Autor:
Data: 08 sierpnia 2017 - 17:05

Neon Drive to zręcznościówka od niezależnego, słoweńskiego studia Fraoula. Gra nawiązuje do arcadówek z lat 80' polegających na unikaniu przeszkód na drodze. Została jednak osadzona w nowoczesnej oprawie audio-wizualnej i ciekawej tematyce. Tytuł był już dostępny od 2016 roku na PC, jednak dopiero dziś pojawia się na PlayStation 4.
--

Neon Drive opiera się o prosty gameplay z wykorzystaniem dwóch przycisków. Naszym zadaniem jest omijanie przeszkód na drodze, co wymaga bardzo krótkiego czasu reakcji. Zmagania odbywają się w ciekawych, futurystycznych sceneriach, w towarzystwie muzyki retro, zsynchronizowanej z pojawiającymi się przeszkodami. W sumie do dyspozycji graczy zostało oddanych 8 poziomów. Każdy z nich wymaga maksymalnego skupienia, ze względu na liczne zmiany perspektywy podczas rozgrywki.

Neon Drive w wersji na komputery osobiste został ciepło przyjęty przez graczy na platformie Steam. Gra uzyskała 80% pozytywnych recenzji. Dziś tytuł debiutuje w sklepie PlayStation Store. Więcej informacji znajdziecie w sklepie, natomiast poniżej prezentujemy udostępniony jakiś czas temu trailer na PS4.

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:   <- dodaj jeden do liczby z obrazka i wpisz obok

Najbliższe premiery

F1 2018
24 sierpnia 2018
DAKAR 18
11 września 2018
Assetto Corsa Competizione
wrzesień 2018
Więcej premier

Speed Lista

Ankieta

Jakiego kontrolera używasz w grach wyścigowych?

Partnerzy


Czas tworzenia: 0.2982 sekund(y). DB queries: 17.
Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie