Dziś premiera Neon Drive na PS4

Neon Drive to zręcznościówka od niezależnego, słoweńskiego studia Fraoula. Gra nawiązuje do arcadówek z lat 80' polegających na unikaniu przeszkód na drodze. Została jednak osadzona w nowoczesnej oprawie audio-wizualnej i ciekawej tematyce. Tytuł był już dostępny od 2016 roku na PC, jednak dopiero dziś pojawia się na PlayStation 4.

Neon Drive opiera się o prosty gameplay z wykorzystaniem dwóch przycisków. Naszym zadaniem jest omijanie przeszkód na drodze, co wymaga bardzo krótkiego czasu reakcji. Zmagania odbywają się w ciekawych, futurystycznych sceneriach, w towarzystwie muzyki retro, zsynchronizowanej z pojawiającymi się przeszkodami. W sumie do dyspozycji graczy zostało oddanych 8 poziomów. Każdy z nich wymaga maksymalnego skupienia, ze względu na liczne zmiany perspektywy podczas rozgrywki.

Neon Drive w wersji na komputery osobiste został ciepło przyjęty przez graczy na platformie Steam. Gra uzyskała 80% pozytywnych recenzji. Dziś tytuł debiutuje w sklepie PlayStation Store. Więcej informacji znajdziecie w sklepie, natomiast poniżej prezentujemy udostępniony jakiś czas temu trailer na PS4.

- wtorek, 08 sierpnia 2017 - 17:05 - Komentarze: 0

Ankieta

Którą serię wolisz?

Forza Motorsport

Gran Turismo

Project CARSNajbliższe premiery

Spintires: MudRunner
31 października 2017
Need For Speed Payback
10 listopada 2017
Wreckfest
grudzień 2017
Więcej premier

Partnerzy

Speed Lista

Screen Miesiąca

Golf GTI

"Golf GTI"
Screen by EA

Zagłosuj lub wyślij screena!

Czas tworzenia: 0.1356 sekund(y). DB queries: 19.