Newsy

Dziś premiera Neon Drive na PS4

Neon Drive to zręcznościówka od niezależnego, słoweńskiego studia Fraoula. Gra nawiązuje do arcadówek z lat 80′ polegających na unikaniu przeszkód na drodze. Została jednak osadzona w nowoczesnej oprawie audio-wizualnej i ciekawej tematyce. Tytuł był już dostępny od 2016 roku na PC, jednak dopiero dziś pojawia się na PlayStation 4.

Neon Drive opiera się o prosty gameplay z wykorzystaniem dwóch przycisków. Naszym zadaniem jest omijanie przeszkód na drodze, co wymaga bardzo krótkiego czasu reakcji. Zmagania odbywają się w ciekawych, futurystycznych sceneriach, w towarzystwie muzyki retro, zsynchronizowanej z pojawiającymi się przeszkodami. W sumie do dyspozycji graczy zostało oddanych 8 poziomów. Każdy z nich wymaga maksymalnego skupienia, ze względu na liczne zmiany perspektywy podczas rozgrywki.

Neon Drive w wersji na komputery osobiste został ciepło przyjęty przez graczy na platformie Steam. Gra uzyskała 80% pozytywnych recenzji. Dziś tytuł debiutuje w sklepie PlayStation Store. Więcej informacji znajdziecie w sklepie, natomiast poniżej prezentujemy udostępniony jakiś czas temu trailer na PS4.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments