Dziś premiera ONRUSH na konsolach

Autor:
Data: 05 czerwca 2018 - 15:45

Dziś na rynek wjechał ONRUSH - najnowsza produkcja studia Codemasters. To wyjątkowe połączenie szaleństwa off-roadowych wyścigów z regułami rodem z sieciowych strzelanin FPP. Gra dostępna jest na PlayStation 4 oraz Xbox One, wspiera również rozdzielczość 4K na PS4 Pro i Xbox One X.
--

W ONRUSH gracze mogą zapomnieć o regułach z tradycyjnych wyścigów. Zmagania zespołów złożonych z sześciu kierowców to rywalizacja przypominająca gonitwę w której głównym celem nie są meta i czasy okrążeń, ale przetrwanie i eliminacja rywali.

ONRUSH dostępny jest na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Za grę odpowiada zasłużone brytyjskie studio Codemasters, autorzy m.in. popularnych rajdowych serii Colin McRae Rally i Dirt oraz oficjalnych gier o Formule 1. Premiera na PC nie została jeszcze ogłoszona, ale wiadomo, że gra pojawi się na blaszakach w późniejszym czasie.

Więcej informacji o ONRUSH

Źródło: Techland

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie