Dziś premiera RIDE 3

Autor:
Data: 30 listopada 2018 - 19:27

Dziś debiutuje RIDE 3, czyli kolejna część serii gier motocyklowych od Milestone zapoczątkowanych w 2015 roku. Tytuł dostępny jest na PlayStation 4, Xbox One oraz PC/Steam.
--

RIDE 3 charakteryzuje się tym, że ścigamy się nie tylko po oficjalnych, zamkniętych torach, ale również trasach ulicznych np. miejskich lub położonych w malowniczych górach czy lasach. W sumie dostępnych jest 30 tras. Oprócz tego do dyspozycji graczy oddano ponad 230 modeli motocykli z 7 różnych kategorii: Sport Bikes, Maxi Enduro, Supermoto, Endurance, Superbikes, Naked i Cafe Racer.

My właśnie bierzemy ten tytuł na warsztat, więc niebawem możecie spodziewać się kolejnych materiałów jego temat. RIDE 3 nie ma niestety polskiego wydawcy, także dostępny jest jedynie w wersji cyfrowej na Steam oraz w odpowiednich sklepach konsolowych. Zapraszam do obejrzenia premierowego zwiastuna poniżej.

Więcej o RIDE 3

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie