Dziś premiera Spintires: MudRunner American Wilds

Autor:
Data: 23 października 2018 - 14:54

Dziś premiera Spintires: MudRunner American Wilds. Dziewięć zupełnie nowych pojazdów, dwie amerykańskie mapy i wiele nowości! Nowa wersja popularnego symulatora jazdy po bezdrożach pojawiła się w wersji na PC oraz PlayStation 4 i Xbox One.
--

MudRunner American Wilds przenosi fanów off roadu na amerykańskie mapy, w których wypróbują moc zachodnich pojazdów. Do istniejących map zostały dodane Mount Logmore oraz Grizzly Creek, dwie nowe, sandboxowe mapy zainspirowane krajobrazami Montany, Północnej Dakoty oraz Minnesoty. Hummer, Chevrolet, Ford oraz inne marki pozwolą przebyć najbardziej niedostępne bezludzia USA.

Pudełkowa wersja Spintires: MudRunner American Wilds zawiera w sobie zarówno rozszerzenie, podstawową grę jak i wszystkie dostępne do tej pory DLC. Z pewnością jest to świetna oferta dla fanów gatunku. Tytuł jest również dostępny na Steam oraz odpowiednich sklepach konsolowych. Wersja na Nintendo Switch zadebiutuje 27 października.

Dziś o godz. 17:30 na Twitchu odbędzie się transmisja, w której twórcy zaprezentują DLC oraz będą odpowiadać na pytania. Możecie oglądać pod tym linkiem.

Recenzja Spintires: MudRunner

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie