Newsy

Dziś premiera Trailblazers

Dziś debiutuje Trailblazers. Gra dostępna jest na PlayStation 4 i PC/Steam, a na Xbox One pojawi się już jutro.

Witamy w turnieju Trailblaze! Przygotuj się na emocjonującą i szybką jazdę w Trailblazers, pierwszej arkadowej grze wyścigowej, w której gracze współpracują ze sobą w każdej sekundzie. Maluj trasę, zmieniając dynamicznie linię wyścigową, przyspieszaj na kolorze swojej drużyny i wykaż się większym sprytem od rywali podczas sprintu do mety. Im więcej malujesz, tym szybciej jedziesz!

Trailblazers to innowacyjna, oparta na współpracy gra wyścigowa z niesamowitymi możliwościami. Ścigając się zespołowo w drużynach liczących do trzech graczy, uczestnicy rywalizacji malują trasę i tworzą optymalną linię wyścigową, aby później użyć jej do uzyskiwania szalonych prędkości. Jedź z klasą i fasonem, zdobywaj punkty umiejętności i pędź ku zwycięstwu! Doświadcz oszałamiającej prędkości podczas gry online dla sześciu graczy lub lokalnej rozgrywki na podzielonym ekranie dla czterech użytkowników, do których mogą dołączyć dodatkowi rywale online lub sterowani przez komputer.

• Maluj trasę podczas wyścigu i twórz własną dynamiczną linię wyścigową umożliwiającą przyspieszanie… Żaden wyścig nie jest taki sam!
• Współpracuj z partnerami z drużyny, by skuteczniej malować linie, przyspieszać i ścigać się z rywalami. Razem zbierajcie punkty za wyśmienitą jazdę.
• Rozmaite tryby rozgrywki – 3-na-3, wyścigi partnerskie, sprinty solowe i nie tylko – ponadto dostępna jest pełna kampania fabularna.
• Graj solo lub ze znajomymi na podzielonym ekranie, lokalnie lub online, a także z graczami z całego świata (również z innych platform*)!

* Rozgrywka cross-platformowa łączy graczy z platform PC/Mac/Linux z użytkownikami PlayStation®4 albo Xbox One/Nintendo Switch™ – szczegóły dostępne w opcjach gry.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments