Dziś premiera TT Isle Of Man: Ride on the Edge 2

Autor:
Data: 19 marca 2020 - 15:23

Dziś debiutuje druga odsłona TT Isle Of Man: Ride on the Edge. Gra jest już dostępna na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC, a w późniejszym czasie pojawi się na Nintendo Switch.
--

Wraz z premierą twórcy udostępnili najnowszy zwiastun - możecie go zobaczyć na końcu newsa. Oprócz tego warto wspomnieć, że w Speed Zone aktualnie testujemy tę produkcję, także niebawem możecie spodziewać się naszej recenzji. Natomiast póki co zapraszamy do obejrzenia świeżutkiego gameplay'a.

TT Isle Of Man: Ride on the Edge 2 druga odsłona gry wyścigowej od francuskiego studia Kylotonn Games. Dotyczy ona jednego z najbardziej niebezpiecznych wyścigów motocyklowych na świecie - International Isle of Man TT Race, który corocznie organizowany jest już od 1907 roku, właśnie na wyspie Man. Zawodnicy rywalizują na torze Mountain Course w całości składającego się z dróg publicznych, które na czas imprezy są zamykane. Pierwsza część pojawiła się w 2018 roku.

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

MotoGP 20
23 kwietnia 2020
SnowRunner
28 kwietnia 2020
Automobilista 2
maj 2020
Więcej premier

Speed Lista

Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie