Newsy

Dziś premiera WRC 7

Dziś ma miejsce premiera najnowszej gry rajdowej ze studia Bigben Games, a mianowicie WRC 7. Produkcja, dzięki wydawnictwu Techland, dostępna jest w polskiej lokalizacji kinowej na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

WRC 7 to jedyny tytuł mogący pochwalić się licencją Rajdowych Mistrzostw Świta. W grze znajdują się wszystkie zespoły i imprezy sezonu 2017, a gracze zasiądą za sterami przebudowanych i bardziej agresywnych „rajdówek”. Licencja to nie tylko 13 prawdziwych rajdów z szeregiem unikalnych odcinków i samochody, posiadające prawie 400 koni. To również stosowna oprawa telewizyjna rajdów, sponsorzy oraz przede wszystkim realni kierowcy, będący idolami dla tysięcy fanów rajdowych zmagań na najwyższym poziomie.

W WRC 7 dostępne są 63 OS-y w 13 lokalizacjach, wierniej oddające te rzeczywiste, w tym odcinki mierzące do 25 km, których przejechanie to nawet 17 minut ciągłej walki na trasie. Ponadto zaimplemwntowano zmiany w fizyce jazdy związane z szeregiem usprawnień wprowadzonych w tegorocznych samochodach, będących najpotężniejszymi rajdowymi maszynami świata. Gra oferuje również podniesiony realizm dzięki na nowo przeniesionym do gry OESach. Dodatkowo dostępny jest tryb split-screen dla dwóch graczy na jednej konsoli, który WRC 7 oferuje jako jedyna gra rajdowa na rynku.

Premiera WRC 7 już dziś. Samochód Porsche jest dostępny we wszystkich trybach gry poza karierą i własnymi mistrzostwami. WRC 7 nakładem Wydawnictwa Techland pojawia w polskiej lokalizacji kinowej na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments