Newsy

EA Access już wkrótce na PS4

Firma Electronic Arts Inc. ogłosiła dziś, że wprowadza EA Access na system PlayStation 4. Od lipca tego roku gracze będą mogli zapisać się na miesięczną lub roczną subskrypcję za pośrednictwem PlayStation Store.

Po dodaniu konsoli PlayStation 4 do już istniejących usług członkowskich Xbox One i PC za pośrednictwem Origin, EA oferuje teraz swoje usługi subskrypcji na większej liczbie platform niż jakikolwiek inny wydawca.

„Niezmiennie inwestujemy w usługi cyfrowe i subskrypcyjne, a oferowanie naszych gier do jeszcze większej liczby osób na obu konsolach jest ekscytującą perspektywą dla wszystkich” – powiedział Matt Bilbey, wiceprezes ds. rozwoju strategicznego. „Naszym celem jest zapewnienie graczom większego wyboru, aby mogli grać w nasze gry tam gdzie chcą i tak jak chcą. Dlatego też cieszymy się, że możemy zaoferować im usługę EA Access na PlayStation 4.”

Członkostwo w EA Access pozwala graczom doświadczyć Play First Trials, dzięki którym mogą wypróbować większość nowych gier EA przez 10 godzin. Abonenci korzystają również z 10% rabatu na zakup pełnych gier, rozszerzeń, elementów w grze i wielu innych. Dodatkowo gracze mogą wskoczyć do rosnącej biblioteki gier EA, w tym najpopularniejszych serii takich jak Battlefield, FIFA, Star Wars Battlefront i innych.

Aby być na bieżąco z nowościami EA Access i zarejestrować się, aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://www.ea.com/ea-access/ps4

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments