F1 2018. Gutowski testuje Williamsa, Sokół zmaga się z Halo i ERS

Autor:
Data: 12 września 2018 - 13:19

Cezary Gutowski i Mikołaj Sokół przetestowali na zaproszenie Techlandu najnowszą odsłonę symulacyjnej serii traktującej o Formule 1. Jak F1 2018 wygląda w oczach ekspertów od lat śledzących zmagania kierowców na najwyższym poziomie?
--

Gutowski w drugim odcinku usiądzie za wirtualną kierownicą bolidu Williamsa i zdradzi co w zachowaniu Fernando Alonso zainspirowało twórców gry.


Sokół rozwieje wątpliwości co do tego, czy kierowcom faktycznie przeszkadza Halo - jedna z nowinek w tegorocznych bolidach - i opowie jak pracuje w grze ERS czyli system odzyskiwania energii.


W F1 2018 na graczy czeka 20 klasycznych bolidów, stanowiących przekrój przed niezwykłą historię Formuły 1, oraz pełną licencję trwającego sezonu obejmującą wszystkie teamy, kierowców i tory, wraz z powracającymi do serii Circuit Paul Ricard (GP Francji) oraz Hockenheimring.

Solą F1 2018 jest tryb kariery. Gracze mają możliwość wyrobu rywala i decydowania o zmianach barw. Muszą dbać o relacje z mediami, a gra oferuje jeszcze więcej opcji rozbudowy i rozwoju bolidu. F1 2018 dostępne jest w zlokalizowanej wersji z napisami na PlayStation 4, Xbox One i komputery PC.

Więcej o F1 2018
Źródło: Techland

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

MotoGP 20
23 kwietnia 2020
SnowRunner
28 kwietnia 2020
Automobilista 2
maj 2020
Więcej premier

Speed Lista

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie