Recenzja F1 2020

Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download
Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download

Autor: Jablonson
Data: 17 lipca 2020

GRUPA MAD RACING - XBOX

Świat wirtualnych wyścigów tworzą społeczności i jeżeli ktoś czuję się na siłach stanąć do rywalizacji na wysokim poziomie, bez asyst, na pełnym dystansie wyścigów to serdecznie zapraszamy do lig organizowanych przez grupę MaD Racing, która oprócz organizacji wyścigów na wysokim poziomie oferuje transmisję z polskim komentarzem, skróty wyścigów i kompilację filmików z najlepszymi momentami z toru.

Liga MaD Racing jest uznawana za jedną z najlepszych tego typu lig na Xbox. To grupa osób, pasjonatów wyścigów Formuły 1, którzy na wzór swoich idoli z realnego świata F1 rywalizują między sobą w warunkach najbardziej zbliżonych do rzeczywistych. Link do grupy na Facebooku.

PODSUMOWANIE

F1 2020 zrobiło bardzo duży krok w kierunku symulacji, w dalszym ciągu jest to gra z gatunku sim/arcade, ale nie należy tego traktować jako wadę. Mistrzowie kodu nie odcinają kuponów, rozwijają produkcję w jak najlepszym kierunku. Myślę, że duży w to wkład mają tegoroczne Wirtualne GP, rozgrywane przez kierowców F1 w czasie pandemi dzięki oficjalnej licencji FIA. Wyścigi te cieszyły się dużą popularnością, jednakże wyraźnie były wytykane błędy w grze F1 2019.

W tym roku Codemasters dostarczyli produkt dopracowany, przemyślany i przede wszystkim bardzo grywalny. Jeśli miałbym się do czegoś na siłę przyczepić, to byłby to brak nagradzania graczy jeżdżących bez asyst. Jazda bez asyst jest o wiele trudniejsza niż z asystami i oprócz satysfakcji jazdy w warunkach najbardziej zbliżonych do realnych, to gra mogłaby dawać dodatkowy bodziec do wyłączenia asyst. Bolidy w F1 2020 są także bardziej podsterowne niż w poprzedniej części, ale czy to jest wada czy zaleta już zależy od osobistych preferencji. Najważniejsze jest to, że bawiąc się ustawieniami bolidów, można je dowolnie scharakteryzować.

Reasumując, najnowsza odsłona F1 2020 ma bardzo dużo zmian względem ubiegłorocznej edycji, jest to jedna z najlepszych gier wyścigowych dostępnych na rynku i zdecydowanie najlepsza gra wyścigowa na konsole Playstation 4 oraz Xbox One.

PLUSY

+ Model jazdy
+ Zachowanie opon
+ Aerodynamika
+ ERS
+ Fizyka kolizji
+ Zachowanie SI
+ Nowy tryb kariery oraz tryb podzielonego ekranu
+ Dźwięki
+ KLIMAT F1

MINUSY

- Brak nagradzania graczy nie korzystających z asyst
- W publicznych lobby brakuję wymogów dotyczących wykorzystywanych asyst

BONUSOWY FILMIK

Poniżej filmik z najlepszych akcji podczas ostatnich luźnych wyścigów na publicznych serwerach. W szczególności polecam akcję TOP1 w której to możemy zaobserwować znakomitą rywalizację Adama Piecucha – współorganizatora ligi MaD Racing - dzielącego się z nami szczegółowymi spostrzeżeniami z wprowadzonych zmian w F1 2020

Akcja z 3:37

Poprzednia strona << 1  2  3  4  
Ocena gry:
95 km/h

Ocena recenzji

 10.0 - 4 głosy
     Jak oceniasz ten artykuł?

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Project CARS 3
28 sierpnia 2020
WRC 9
03 września 2020
DRIFT21
2020
Więcej premier

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie