Motogry Newsy

F1 2022 na pierwszym zwiastunie. Znamy datę premiery!

Już 1 lipca, na PC oraz konsolach ukaże się najnowsza odsłona wieloletniej serii gier traktującej o Królowej Sportów Motorowych – F1 2022! Nowy sezon, nowe samochody, nowe tory, a także nowy wydawca. Przypomnijmy, Codemasters zostało kupione przez EA w zeszłym roku. Co za tym idzie, tegoroczna odsłona będzie pierwszą, w którą „zamieszany” jest amerykański gigant. Czy wyjdzie to produkcji na dobre, czy też nie – tego dowiemy się w ciągu najbliższych miesięcy.

Póki co brak szczegółów na temat nowej gry. Prócz oczywistych nowości, jak wspomniane już tory i samochody, zapowiedziano wyścigi sprinterskie oraz wsparcie dla VR na PCtach. Ponadto, w grze pojawią się dwa możliwe ustawienia rozgrywki: Immersive oraz Broadcast. Pierwszy skierowany będzie do graczy ceniących, a jakże, bardziej immersyjne doznania, zbliżone do symulacji. Drugi z kolei, dla chcących przeżywać nieco bardziej filmowe wyścigi, jednocześnie odpuszczając nieco realizmowi. Szczegóły nie są jednak znane. Mówi się także wiele o mechanikach inspirowanych FUT z serii FIFA. Co jednak ostatecznie ujrzymy w grze, pozostaje niewiadomą.

Poniżej garść grafik z F1 2022 oraz wspomniany już zwiastun.

Źródło: informacja prasowa EA

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Michał Pochopień
Fan motorsportu zarówno prawdziwego, jak i wirtualnego, śledzący prawdopodobnie wszystkie możliwe serie wyścigowe na świecie - w tym, jako jedna z 3 osób w Polsce oglądam NASCAR ;)
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments