Motogry Newsy

F1 22 na fragmentach rozgrywki z Miami

Formuła 1 zadebiutuje na ulicznym torze w Miami już w ten weekend. Z tej okazji, Codemasters podzieliło się z graczami pierwszymi fragmentami rozgrywki z najnowszej odsłony F1. Jak mogliśmy się spodziewać, nie mamy co liczyć na rewolucję. Twórcy podzielili się wyglądem nowych samochodów, otoczeniem toru w Miami, a także kilkoma ujęciami „zza kółka”. Ciekawostką, jest ostatnie ujęcie na nagraniu, pokazujące McLarena 720S. Być może, będziemy mogli nim pokierować.

Warto dodać, że EA ogłosiło nawiązanie współpracy z aktualnym liderem klasyfikacji generalnej, Charlsem Leclerc. Zostanie on umieszczony na okładce oraz stanie się ambasadorem EA Sports.

F1 22 celebruje najlepszy młody talent w F1 i jesteśmy podekscytowani, aby zbudować głębszą relację z Charlsem Leclerc. Wraz z początkiem nowej ery w Formule 1, będziemy współpracować z Charlsem przez cały sezon, aby przybliżyć graczy do akcji na torze.

Lee Mather, Dyrektor Kreatywny w Codemsters

Na więcej „mięsa” jednak przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać. O ile podstawy rozgrywki nie ulegną zmianie, tak niewiadomą wciąż są, chociażby wymienialne karty zawodników na wzór trybu FUT w serii FIFA. Póki co, są one jedynie w fazie plotek.

Przypomnijmy, F1 22 ukaże się 1. lipca tego roku, na konsole obecnej oraz poprzedniej generacji, a także PC. Poniżej zobaczyć można wspomniany już gameplay.

Źródło: informacja prasowa EA

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Michał Pochopień
Fan motorsportu zarówno prawdziwego, jak i wirtualnego, śledzący prawdopodobnie wszystkie możliwe serie wyścigowe na świecie - w tym, jako jedna z 3 osób w Polsce oglądam NASCAR ;)
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments