Motorsport Newsy

F1. Nordic Entertainment Group z prawami do transmisji F1 w Polsce od 2023 roku

Eleven Sports utraci prawa do transmisji Formuły 1 w Polsce, wraz z końcem sezonu 2022. Jego rolę przejmie Nordic Entertainment Goup. Co za tym idzie, wyścigi F1 będziemy mogli oglądać na platformie Viaplay.

Sama usługa nie jest jeszcze dostępna w naszym kraju, zmieni się to jednak w tym roku. Dokładna data nie jest jeszcze znana, lecz zapowiedziano już ile przyjdzie nam zapłacić za abonament – wyniesie on 34 zł. Nie wydaje się to szczególnie atrakcyjna oferta na ten moment, ale plany skandynawskiej firmy są bardzo obiecujące. Dla osób oglądających różne dyscypliny sportowe może to okazać się niezłą ofertą, przy obiecywanej szerokiej ofercie w przyszłości.

Same transmisje Formuły 1, co oczywiste, odbywać się będą z polskim komentarzem, a także mają oferować rozszerzoną relację z wyścigów. Sama firma planuje uruchomienie także studia w Polsce. Będzie to zatem jedyna możliwość oglądania królowej sportów motorowych nad Wisłą w naszym ojczystym języku. Oprócz tego, transmisje oferuje również F1TV, lecz jedynie w języku angielskim.

Źródło: twitter.com/nent_group

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Michał Pochopień
Fan motorsportu zarówno prawdziwego, jak i wirtualnego, śledzący prawdopodobnie wszystkie możliwe serie wyścigowe na świecie - w tym, jako jedna z 3 osób w Polsce oglądam NASCAR ;)
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments