Newsy

Ferrari F450 jeszcze jesienią tego roku?

Takie plotki krążą w internecie, jakoby następca Ferrari F430 miał być zaprezentowany na salonie samochodowym we Frankfurcie jeszcze jesienią tego roku. Jak do tej pory, w internecie możemy znaleźć kilka szpiegowskich zdjęć prezentujących następcę F430 w fazie testów.

Zdjęcia zostały zrobione w Szwecji. Według nich, model oznaczony mianem F142, jest wyraźnie szerszy od swojego poprzednika. Oznacza to oczywiście szerszy rozstaw kół. Silnik prototypu F450 potrzebuje najwyraźniej znacznie więcej powietrza do chłodzenia jednostki napędowej, patrząc na wloty umieszczone w tylnej części samochodu. Nowy wygląd F450 będzie bardziej agresywny, choć cały samochód będzie bazował na Ferrari F430. Silnik V8 z pojemności 4.5 litra będzie osiągał moc powyżej 500KM. Według nieoficjalnych informacji, nowe Ferrari F450 trafi do sprzedaży pod koniec tego roku, bądź na początku roku 2010.

Patrząc na zdjęcia, środkowy palec kierowcy zamaskowanego prototypu F450, daje wyraźnie do zrozumienia, że ten nie był zbytnio zadowolony z niespodziewanej sesji zdjęciowej.


Zdjęcia pochodzą z serwisu GlobalMotors.net

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments