Publicystyka

Fiat Linea, światowa prapremiera.

Podczas Salonu Samochodowego w Stambule, trwającego od 2 do 12 listopada, odbędzie się premiera Fiata Linea, nowej limuzyny z segmentu C dostępnej w trzech wersjach silnikowych. Nowy samochód produkowany będzie w tureckim zakładzie produkcyjnym TOFAS w Bursie / spółka joint – venture Fiat Auto i Koc Holding obecnej na giełdzie w Stambule /.

Przewiduje się produkcję 60 000 sztuk rocznie, a kampania reklamowa będzie prowadzona w kilku krajach europejskich i pozaeuropejskich, począwszy od drugiej połowy 2007 roku. W późniejszym okresie produkcja pojazdu zostanie rozszerzona również na inne kraje.

Zaprojektowany w Centro Stile Fiat, nowy Fiat Linea charakteryzuje się elegancją i dynamizmem. Dbałość o stylistykę widoczna jest również w jego wnętrzu. Harmonijne wykończenie doskonale współgra z sylwetką pojazdu, tworzy przytulne, widne otoczenie gwarantujące niezwykłą swobodę ruchu oraz wyjątkowy komfort jazdy zarówno kierowcy jak i pasażerom. Właściwości te wynikają z rozmiarów samochodu (pod tym względem Fiat Linea przoduje w swojej klasie). Jego długość to 4,56 m, szerokość 1,73 m, wysokość 1,5 m a rozstaw osi 2,6 m, nie mówiąc już o obszernym bagażniku o pojemności 500 litrów.

Jest to samochód elegancki, funkcjonalny we włoskim stylu. Fiat Linea będzie dostępny w różnych wersjach i będzie charakteryzował się wyposażeniem z „wyższej półki” – tak jak na to wskazują wyrafinowane urządzenia podnoszące komfort i jakość jazdy.

Ponad to, Fiat Linea oferować będzie bogaty wybór wyposażenia zwiększających bezpieczeństwo jazdy zarówno kierowcy jak i pasażerów oraz bogatą gamę silników benzynowych oraz diesela, połączonych z mechanicznymi i automatycznymi skrzyniami biegów. Wszystko to sprawia, iż samochód ten charakteryzuje się znakomitymi osiągami, małymi kosztami utrzymania przy zachowaniu pełnego szacunku dla środowiska.

I wreszcie, aby zapewnić jak najlepszy stosunek ceny do jakości, wszystkim proponowanym wersjom wyposażenia Fiata Linea odpowiadają dobre ceny.

Artykuł zrealizowany przy współpracy z Fiat Auto Poland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments