Newsy

FIM Speedway GP 2 – w produkcji!

Techland potwierdził dziś oficjalnie, że trwają prace nad produkcją kolejnej części gry „FIM Speedway Grand Prix” na licencji BSI.

Pierwsza odsłona „FIM Speedway Grand Prix” wydana została przez Techland w 2002 roku, szybko zyskując licznych fanów zwłaszcza wśród sympatyków speedwaya. Od tego czasu na licznych forach pojawiały się pogłoski jakoby Techland pracował nad kolejnym tytułem poświeconym czarnemu sportowi. Spekulowano, że będzie to oparty na „FIM SGP” symulator polskiej ligi żużlowej, jednak do tej pory twórcy gry nie komentowali tych doniesień. Dzisiaj Techland potwierdził, że będzie kolejna edycja żużlowego symulatora, i że będzie to gra (podobnie jak jej poprzednik) poświęcona cyklowi Grand Prix rozgrywanemu pod patronatem FIM (Międzynarodowa Federacja Motocyklowa). Twórcy potwierdzili, że i tym razem produkcja oparta będzie na oryginalnej licencji firmy Benfield Sports International, co pozwoli zagwarantować najwyższy realizm poszczególnych elementów rozgrywki i najwyższa jakość całej gry.

Techland zapowiedział również, że już wkrótce wszyscy fani czarnego sportu znajdą znacznie więcej informacji o grze oraz pierwsze screenshoty na najlepszych polskich portalach poświęconych grom komputerowym i speedwayowi oraz na www.techland.pl.
Informacja prasowa – Techland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments