Newsy

FIM Speedway Grand Prix 2 – prace w toku

Techland, producent gry FIM Speedway Grand Prix 2 oficjalnej gry żużlowego cyklu Speedway Grand Prix 2006 poinformował dziś, że mimo opóźnień w produkcji gry tytuł trafi do sklepów tak jak planowano na przełomie czerwca i lipca.

W chwili obecnej trwają głównie testy gry i optymalizacje oraz ostatnie aktualizacje materiałów gry do tegorocznego sezonu, w szczególności dotyczące wyglądu kombinezon ów i motocykli wszystkich zawodników oraz aktualizacje stadionów tegorocznego GP.

„Negocjacje z BSI trwały długo i dopiero dziś możemy oficjalnie potwierdzić że w grze będą zawodnicy i stadiony tegorocznego cyklu.” powiedział Adam Tutaj z działu marketingu firmy Techland, „Oficjalny serwis internetowy gry powinien wystartować w pierwszych dniach czerwca i wówczas pokażemy również pierwsze aktualne screeny z gry” dodał.
FIM SGP2 to druga odsłona najlepszego żużlowego symulatora czarnego sportu na PC. W FIM SGP2 gracze mają, możliwość ścigania się z prawdziwymi zawodnikami cyklu Grand Prix, na szczegó łowo odwzorowanych oficjalnych stadionach. Najnowsza odsłona zawiera między innymi udoskonaloną symulację fizyki jazdy uwzględniającą dynamiczną zmianę warunków torowych podczas zawodów oraz odwzorowanie indywidualnych styl ów jazdy poszczególnych zawodników podczas zawodów.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments