Newsy

FIM Speedway Grand Prix 3 – patch już wkrótce!

FIM Speedway Grand Prix 3 zostało bardzo dobrze przyjęte przez miłośników żużla – gra uzyskuje bardzo wysokie oceny, a od dwóch tygodni znajduje się na liście TOP 10 w sieci Empik. Z cała pewnością wielu Graczy ucieszy wiadomość, że w drodze jest już patch.

Pojawi się on już wkrótce, bo w drugiej połowie maja. Najważniejszą jego cechą będzie fakt optymalizacji pod kątem słabszych komputerów. Poniżej zaś znajduje się lista poprawek, jakie będzie on ze sobą niósł.

1. Poprawiona wydajność gry na słabszych komputerach. Gra uruchamiała się na sprzęcie poniżej konfiguracji minimalnej, ale występowały wtedy problemy z AI (zawodnicy komputerowi wjeżdżali na siebie, uderzali w bandy, bądź zjeżdżali z toru)
2. Poprawione działanie Wirtualnego Sędziego = dokładniejszy system wykluczeń
3. Usunięte błędy związane z punktacją i wynikami czasowymi w trybie multiplayer
4. Usunięta lukę, pozwalającą na cheat’owanie w trybie multiplayer
5. Poprawiona stabilność serwera dedykowanego
6. Poprawione parametry części zakupionych w sklepie
7. Inne drobne niedociągnięcia

Poza tym Techland szykuje też całą serię darmowych dodatków do najnowszej części. Co to dokładnie będzie? Wkrótce poinformujemy, jakie to niespodzianki będą czekały na posiadaczy gry.
Informacja prasowa – Techland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments