Formuła 1. Dzieci zastąpią grid girls

Autor:
Data: 06 lutego 2018 - 09:48

Niedawno informowaliśmy Was o zrezygnowaniu z grid girls w Formule 1. Teraz Liberty Media wraz z FIA poinformowały, że dziewczyny zostaną zastąpione przez dzieci.
--

Widać, że szefowie F1 wzorują się na tradycji obecnej w piłce nożnej. Grid kids, bo tak nazywa się nowa inicjatywa, będą pojawiać się przed startem wyścigu i towarzyszyć swoim idolom. Dzieci będą wybierane przez lokalne kluby sportów motorowych, na podstawie swoich zasług lub w wyniku losowania.

Jean Todt, szef FIA powiedział:
"Formuła 1 to szczyt sportów motorowych i marzenie każdego młodego zawodnika, który startuje w serii junior. Dlatego cieszymy się, że możemy nieco przybliżyć to marzenie, dając przyszłemu mistrzowi naszego sportu szansę stanięcia obok swoich bohaterów w trakcie przygotowań do wyścigu."

Sean Bratches, Managing Director z Liberty Media powiedział:
"To będzie niezwykły moment dla tych młodych ludzi. Wyobraźcie sobie - stojąc obok swoich bohaterów, obserwujcie, jak przygotowują się do wyścigu, elitę elity w sportach motorowych, aby być obok nich w tych cennych minutach tuż przed startem. Cóż za niezapomniane przeżycie dla nich i ich rodzin. Ma to je zainspirować do prowadzenia samochodów, treningów i marzeń, że kiedyś to one pojawią się za kierownicą. To lepszy sposób, by zainspirować następna generację mistrzów F1."

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Ankieta

Planujesz zakup Need for Speed Heat?Speed Lista

Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie