Formuła 1: Wielki come back i wielkie pożegnanie

Sensacyjny powrót Michaela Schumachera do startów w Formule 1 oraz zaskakująca decyzja BMW o pożegnaniu się z królową motorsportów.

To już jest pewne. Na czas nieobecności Felipe Massy, który został poważnie ranny w sobotnim wypadku, za kierownicą drugiego bolidu Ferrari zasiądzie jedna z największych legend tego sportu, czyli Michael Schummacher. Prawdopodobnie będzie on zastępował Brazylijczyka do końca obecnego sezonu.

Równie sensacyjną wiadomością jest rezygnacja BMW z zaangażowania w Formułę 1 wraz z zakończeniem trwającego sezonu. Oznacza to po prostu likwidację teamu BMW Sauber, chociaż możliwe, że przetrwa w innej postaci jeśli ktoś go wykupi. Dla kierowców tego zespołu oznacza to konieczność rozpoczęcia poszukiwań nowego pracodawcy. O ile uważa się, że Nick Heidfeld ma na to małe szanse, to Robert Kubica nie powinien narzekać na brak ofert. W tej chwili najbardziej prawdopodobna wydaje się możliwość przejścia do teamu Renault za Nelsona Piqueta Jr., który najprawdopodobniej po tym sezonie zakończy swoją przygodę z F1.
- czwartek, 30 lipca 2009 - 10:53 - Komentarze: 2

Ankieta

Którą serię wolisz?

Forza Motorsport

Gran Turismo

Project CARSNajbliższe premiery

Spintires: MudRunner
31 października 2017
Need For Speed Payback
10 listopada 2017
Wreckfest
grudzień 2017
Więcej premier

Partnerzy

Speed Lista

Screen Miesiąca

Golf GTI

"Golf GTI"
Screen by EA

Zagłosuj lub wyślij screena!

Czas tworzenia: 0.0823 sekund(y). DB queries: 17.