Newsy

Formula D – klip z I rundy. Wideo.

Wczoraj natrafiłem na krótką relację filmową z pierwszej rundy Formula D tego sezonu (która odbyła się w miniony weekend na Long Beach) autorstwa Joshua Herrona. Wcześniej nie znałem tego nazwiska, ani żadnych jego klipów. Oglądając jednak jego najnowszą produkcję, byłem pod wrażeniem tego, jak jedna osoba może stworzyć i zmontować tak świetny klip. Największe wrażenie robią ujęcia oraz sposób montażu, który świetnie nadaje klimat każdej produkcji autorstwa Herrona.

Jak już wspomniałem, niżej przedstawiony klip jest krótką relacją z zawodów driftingowych Formula D. Pierwszą rundę amerykańskich mistrzostw wygrał nieoczekiwanie Ryan Tuerck jeżdżący w Pontiacu Solstice dla zespołu Gardella Racing. W finale pokonał on Samuela Hubinette jadącego w Dodge Viperze. Na ostatnim miejscu podium stanął mistrz Formula D z 2007 roku – Tanner Foust, który driftuje za kierownicą żółtego Nissana 350Z.

Utwór, który został użyty w klipie nosi tytuł 'Smoke and Mirrors’ autorstwa DJ’a RJD2 z jego pierwszego albumu 'Deadringer’. Niedługo ma się ukazać klip (także z tej samej imprezy) znanego nam już Willa Roegge’a, o którym z pewnością tutaj wspomnę.

Formula D Long Beach 2009 from Joshua Herron on Vimeo.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments