Newsy

Forza Horizon 3 od dziś ładniejsza na Xbox One X

Forza Horizon 3 zyskała dziś aktualizację, która ulepsza efekty wizualne dla posiadaczy konsol Xbox One X. Pojawiło się między innymi natywne wsparcie dla rozdzielczości 4K.

Wszyscy posiadacze nowych konsol Microsoftu z oznaczeniem X mogą od dziś pobrać darmowego patcha do Forza Horizon 3. Oprócz natywnej rozdzielczości 4K, aktualizacja wprowadza liczne usprawnienia wizualne. Zwiększona została m.in. rozdzielczość cieni, jakość odbić od samochodów, a także szczegółowość tekstur nawierzchni oraz terenu. Wspomniane usprawnienia są w pełni kompatybilne z rozszerzeniami Hot Wheels i Blizzard Mountain.

Forza Horizon 3 to ostatnia część serii z otwartym światem. Gra miała swoją premierę 27 września 2016 i dostępna jest na konsole z rodziny Xbox One, a także komputery osobiste.

Więcej o Forza Horizon 3

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments