Newsy

Forza Horizon 4 | Horizon Promo powróci w aktualizacji Series 21

7 kwietnia 2020 zadebiutuje kolejna aktualizacja do Forza Horizon 4 oznaczona numerkiem 21. Jedną z ważniejszych informacji jest powrót Horizon Promo. Pojawią się również nowe samochody.

Horizon Promo zostanie odblokowane w trybie fotograficznym po zakupie domu Sunflower Meadows w Ambleside. Jeżeli już go posiadacie, funkcja zostanie aktywowana jak tylko pojawi się aktualizacja. Dzięki robieniu zdjęć można zdobywać kredyty, jednak wśród nagród znalazły się też dwa samochody. Po wykonaniu 100 zdjęć otrzymamy 2018 Ferrari Portofino, a po 200 zdjęciach 1995 Porsche 911 Carrera 2 by Gunther Werks.

Ponadto kolekcja samochodów zostanie zaktualizowana o Horizon Promo i przebudowana, dzięki czemu gracze będą mogli śledzić, ile samochodów sfotografowali i które nadal muszą zebrać. W aktualizacji pojawią się także:

• 2007 Formula Drift #117 599 GTB Fiorano (nagroda w wiosennym evencie)
• 2013 Formula Drift #777 Chevrolet Corvette (nagroda w Summer Festival Playlist)
• 2018 Mercedes-AMG E 63 S (nagroda w Winter Festival Playlist)
• 1992 Toyota Supra 2.0 GT Twin Turbo (nagroda w jesiennym evencie)

Do Forza Horizon 4 powrócą również cztery Showcase Remix’y, po jednym na każdy nadchodzący sezon. Natomiat w trybie Eliminatora zostanie wyeliminowane dziewięć pojazdów, w tym Hummer H1 Alpha Open Top (poziom 5) i Bentley Continental (poziom 7).

Poniżej możecie obejrzeć nagranie z transmisji zapowiadającej Series 21.

4 1 głos
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments