Newsy

Forza Horizon 4 jeszcze w tym roku? Brazylijczycy nadali grze kategorię wiekową

Informacja jest oczywiście nieoficjalna, ale bardzo możliwe, że jeszcze w tym roku pojawi się kolejna część kultowej serii Forza Horizon. Brazylijska organizacja nadająca grom kategorie wiekowe, oceniła Forza Horizon 4.

Trzeba przyznać, że ostatnio z Brazylii pochodzi sporo wycieków. Poprzedni na przykład dotyczył remastera Burnout Paradise, który ostatecznie został potwierdzony w Japonii. Seria Forza Horizon cieszy się bardzo dużą popularnością wśród graczy, a jej ostatnia odsłona zdobywała wysokie oceny w recenzjach. Można więc podejrzewać, że Microsoft szykuje kolejną cześć.

Na stronie wspomnianej brazylijskiej organizacji pojawił się wpis, który zdaje się potwierdzać powyższe podejrzenia. Firma oceniła grę, nadając jej kategorię wiekową Livre, która oznacza, że tytuł będzie dostępny dla wszystkich graczy. Data premiery została natomiast określona na 2018 rok, a platformy to oczywiście Xbox One i dodatkowo PC.

Szanse, że Forza Horizon 4 powstaje są więc spore, jednak ze świętowaniem warto poczekać na oficjalne informacje wydawcy. Jeżeli premiera ma nastąpić w 2018 roku, takie powinny pojawić się już niebawem.

Źródło: GamingBolt

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments